5 pagrindiniai reklaminių lauko tentų pranašumai

 į Naujienos

Šiais laikais yra daug būdų, kurie leidžia reklamuoti verslą, paslaugas ar produktus. Vis labiau tobulėjant informacinėms technologijoms, daugelis renkasi skaitmeninį reklamos būdą, taigi kyla klausimas, ar tradicinis reklaminio tento būdas išlieka naudingas?

Dauguma rinkodaros ir reklamos specialistų netiki, kad reklaminiai lauko tentai yra naudingas būdas reklamuoti verslą. Tačiau, atlikus tyrimą, 37 proc. vartotojų pareiškė, kad yra susidūrę su atveju, kuomet atidžiai ir nuodugniai tyrinėjo lauko tento reklamą. Tai yra puikus pavyzdys, kad šis reklamavimo būdas vis dar veikia.

Savvas padės jums išsiaiškinti, kokie yra 5 pagrindiniai reklaminių lauko tentų pranašumai.

Plačios lauko tento dizaino galimybės

Lauko tento reklama suteikia daug laisvės būti kūrybingam. Yra daug skirtingų formų ir stilių, iš kurių galite rinktis, kaip atrodys jūsų lauko tentas. Atminkite, kad kuo kūrybingesnis ir originalesnis reklamos pateikimo būdas – tuo įsimintinesnė bus jūsų reklama. Savvas lauko tento reklama – puikus būdas pradėti. Laimėkite savo klientų dėmesį su originalia ir patrauklia reklama.

Neįmanoma nepamatyti lauko tentų reklamos

Statistika rodo, kad žmonės yra linkę dairytis, stovint automobilių spūstyje ar prie šviesoforo. Taigi, jeigu tinkamoje vietoje įrengsite savo lauko tento reklamą, ją tikrai pastebės ne vienas jūsų potencialus klientas. Reklaminiai tentai yra didelės apimties ir pritraukiantys dėmesį, taigi jų neįmanoma nepamatyti.

Naujos technologijos ir stiliai

Klaidinga manyti, kad lauko tentų reklama yra gaminama tik vieno stiliaus ir dizaino. Šiuolaikinių technologijų pagalba, galima sukurti išties originalią reklamą. Pasinaudojus įvairiomis spalvomis, perėjimais, šriftais ir paveikslėliais galima sukurti itin patrauklią reklamą, į kurią bus malonu žiūrėti ir bus lengvai suprantama jos siunčiama žinutė.

Reklaminius lauko tentus pastebės didesnė auditorija

Jeigu norite, jog jūsų reklama būtų ypač matoma, galite drąsiai rinktis didesnį reklaminį tentą. Šiais laikais, tentų dydžių įvairovė yra ganėtinai didelė, taigi, tai suteikia puikią galimybę reklamuoti jūsų paslaugas ar produktus didesniu formatu. Jeigu jūsų skelbimas bus didelio formato, jį nesunkiai pamatys daugiau žmonių.

Reklamuokite daugiau nei vieną pranešimą

Kiekvienas verslas reklamoje nori pateikti daugiau nei vieną pranešimą. Kuomet yra suteikiama galimybė, verslininkai nori pasidalinti beveik visa turima informacija apie jų siūlomą produktą ar paslaugą. Tačiau, dažnai tai gali baigtis tiesiog paprastu reklamos išjungimu, kadangi vartotojui jos atrodo tiesiog per daug. Savvas reklaminiai lauko tentai siūlo puikią galimybę pateikti kelis pranešimus vienoje reklamoje.

Kiti svarbūs dalykai, norint puikiai pateikti reklamą lauko tente:

Reklama turi būti greita ir tiksli. Kadangi reklaminiai skelbimų tentai paprastai dedami intensyvaus eismo vietose, jie tik trumpam gali pritraukti žiūrovų dėmesį. Vertėtų sukurti tokią reklamą, kuri greitai perteiktų pranešimą ir sudomintų auditoriją. Čia reikalingas ypatingas kūrybiškumas.

Išoriniai aplinkos veiksniai. Lauko tentai yra lauke, tai reiškia, kad juos gali paveikti lietus, sniegas, karštis, šaltis ir vėjas. Be visų šių aplinkos veiksnių, jie taip pat gali nukentėti dėl vandalizmo. Į šiuos pavojus reikėtų atsižvelgti ir rinktis aplinkai atsparią medžiagą, kuri bent šiek tiek apsaugos jūsų reklaminį lauko tentą.

Kaina. Reklaminių lauko tentų kaina labai priklauso ir nuo jų vietos. Didelio srauto vietos, kurios užtikrina geresnį matomumą, gali būti gana brangios ir ne visada pats efektyviausias būdas. Savvas reklamos gamybos įmonė visuomet patars, koks yra tinkamiausias ir geriausias reklamos būdas jūsų įmonei.

Reklaminiai tentai yra perspektyvi reklamos priemonė, norint pasiekti  auditorijos dėmesį. Tai suteikia galimybę įmonėms pateikti originalias ir patrauklias reklamas fizinėje aplinkoje, priešingai nei bet kuri kita reklamos forma.

Start typing and press Enter to search