Ką reikia žinoti apie reklaminį transporto apipavidalinimą?

 į Naujienos

Transporto apipavidalinimas – efektyvus reklamos būdas, kurio pagalba jūsų prekės ženklas gali tapti labiau matomu ir žinomu. Transporto priemonės dekoravimas ir vėlesnė reklamos priežiūra daug nekainuoja, o pasiekiama galimų klientų auditorija yra didžiulė.

Apipavidalintas transporto priemones dar būtų galima pavadinti „judančiomis įmonės skelbimų lentomis“. Dekoruota transporto priemonė visada bus pastebėta gatvėje: net jei įdėmiai neskaitote skelbimo ant sunkvežimio šono – jūsų pasąmonėje pamatyta informacija užfiksuojama ir analizuojama.

Šiame blogo įraše atsakome į klausimus, dažniausiai kylančius klientams apie reklamą ant transporto priemonės:

Kokias transporto priemones galima dekoruoti?

Firmine grafika ar nuotraukomis apipavidalinti galima kone visas transporto priemones: lengvuosius automobilius, autobusus, mikroautobusus, vilkikus, jų kabinas, priekabas ir techniką.

Kokią informaciją naudoti transporto apipavidalinimui?

Galime išskirti šias pagrindines informacijos ant transporto priemonės pateikimo taisykles:

  • Pateikta informacija turi būti glausta ir aiški.

Neperkraukite transporto priemonės su pernelyg daug grafikos ir informacijos. Tai turėtų būti jūsų kontaktinė informacija, įmonės pavadinimas ir pagrindinės teikiamos paslaugos ar siūlomi produktai. Naudokite ne tik tekstinę informaciją, bet ir nuotraukas, kurios atkreips potencialių klientų dėmesį.

Nepamirškite, kad informacija yra ant judančios transporto priemonės, todėl auditorija turi tik kelias sekundes ją įsisavinti. Ši taisyklė negalioja tokiu atveju, jei dekoruojate transporto priemonę, kuri stovės tam tikroje vietoje, pvz.: degalinėje.

Pagalvokite, kur norite nukreipti tikslinę auditoriją, kuri pamatys reklamą ant transporto priemonės: ar norite, kad jie keliautų į jūsų internetinę svetainę, ar norite, kad jums skambintų ir t.t. Tai padės pasirinkti, kokią kontaktinę informaciją akcentuoti.

  • Naudokite šriftą, kurį būtų galima perskaityti iš tolimo atstumo.

Būtinai pasirinkite šriftą, kurį lengva perskaityti iš tolimo atstumo. Ypatingai lengvai turi būti perskaitoma jūsų kontaktinė informacija.

  • Tinkamą informaciją pateikite tinkamoje transporto priemonės vietoje.

Jūsų transporto priemonė gali būti matoma iš priekio, iš šonų ir iš galo. Tad neklijuokite reklamos tik ant automobilio šonų.

Galite būti itin originalūs ir reklamą klijuoti ant transporto priemonės stogo, jei tarkim, išvežiojate maistą po daugiabučius ir daugiabučio gyventojai pro langus gali pamatyti jūsų reklamą ant stogo.

Įsitikinkite, kad svarbią informaciją, tokią kaip jūsų telefono numeris ir svetainė, galima lengvai perskaityti iš transporto priemonės šonų ar galo. Kontaktinę informaciją, pateiktą ant transporto priemonės galo, bus lengviau nusifotografuoti.

Galima naudoti QR kodus, kad nereikėtų perrašinėti informacijos. Tik šioje vietoje atsižvelkite į tikslinės auditorijos amžių – ar auditorija žinos, kaip pasinaudoti QR kodu.

Kita vertus, žinokite, kad ne visos transporto priemonės yra vienodos. Kurdami reklaminį dizainą pagalvokite, kaip kuriamas dizainas atsispindės ant transporto priemonės, kurią planuojate apipavidalinti.

  • Naudokite aukštos kokybės nuotraukas.

Jei nusprendėte naudoti nuotraukų fragmentus transporto priemonės apipavidalinimui, naudokite tik aukštos kokybės nuotraukas. Net jei jūsų įmonės transporto priemonė yra nedidelė, visus vaizdus, ​​naudojamus reklaminiame automobilio dizaine, reikės išdidinti, kad būtų nesudėtinga juos pamatyti.

Neryškus ir nekokybiškas vaizdas įmonės transporto priemonės apipavidalinime atrodo neprofesionaliai.

Kaip paruošti transporto priemonę dekoravimui?

Jeigu transporto priemonė apynaujė, o dažai ant jos laikosi puikiai, jokio papildomo paruošimo nereikia. Tačiau, jeigu ant tų vietų, kur planuojama klijuoti reklaminę plėvelę, yra rūdžių, įlenkimų, gilesnių įbrėžimų – turėtumėte juos sutvarkyti prieš atvykdami pas mus.

Geriausia, kad transporto priemonė prieš dekoravimą būtų švariai nuplauta.

Kaip prižiūrėti transporto priemonę po dekoravimo?

Reklamine plėvele apklijuotos transporto priemonės priežiūra niekuo nesiskiria nuo įprastos transporto priemonės priežiūros. Žinoma, kad reklama atrodytų solidžiai, važinėtis reikėtų švaria transporto priemone.

Plovimui naudokite tokias šluostes ir šepečius, kurie nesubraižytų nei plėvelės, nei automobilio dažų lako. Plovimui galite naudoti įprastą automobilinį šampūną, tačiau nenaudokite agresyvių cheminių priemonių, virtuvinių indų šveitimo miltelių ar sodos. Jeigu reikia vaškuoti ar poliruoti – taip ir darykite. Plėvelei dėl to nieko neatsitiks.

Ar reklaminę plėvelę bus galima nesudėtingai pašalinti?

Dažniausiai reklaminę plėvelę pašaliname be rūpesčių. Rūpesčių kilti gali tik tokiu atveju, jeigu ant plėvele padengto paviršiaus buvo dažų lako atsilaupymų ar po dažais rūdžių pūslelių.

 

Jei norite išbandyti šį reklamos būdą, mielai jus pakonsultuosime! Skambinkite telefonu +370 686 06500, rašykite el. paštu savvas@savvas.lt arba atsiųskite mums užklausą.

Galime apipavidalinti sausumos, vandens ir oro transportą. Klijuojame spalvotas automobilines plėveles, plėveles su spauda ir magnetinius lipdukus. Pasiūlysime jums dizaino paslaugas bei rasime draugiškiausią sprendimą kainos ir kokybės atžvilgiu!

Daugiau informacijos ir darbų pavyzdžių rasite čia.

Recent Posts

Start typing and press Enter to search